KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 12645032

nr 1264 5032

Fotografi

Per Ã…ke Persson (f. 1950), Signerad & daterad a tergo, 1/3, Blomma. Motivet: 90x90 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 15 juli 2019
kl 19:40:47

8/7 16:46:35 1      350 kr
15/7 18:48:46 2      Vinnande bud